There Is No Such Thing As A Second Impression.
Don’t miss anything. Follow Us.
Top

Szkoła Jobs

Centrum Coachingu i Przedsiębiorczości prowadzące Szkoły JOBS istnieje na rynku lokalnym od 2012 roku.
To grupa ekspertów specjalizujących się w realizacji projektów edukacyjnych, szkoleniowych, warsztatów oraz coachingu. Doradzamy i wspieramy naszych Klientów w realizacji ich celów. Oferujemy najnowsze narzędzia i metody pracy. Realizujemy ideę przedsiębiorczego myślenia i działania Steva Jobsa. Koncentrujemy się na osiągnięciu osobistego sukcesu przez naszych Klientów, zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej. Posiadamy uprawnienia szkół publicznych, co oznacza, że w szkołach JOBS realizujemy programy nauczania zatwierdzone przez MEN.

a
a

Nowoczesna oferta
na rynku

Produkty rozwojowe oraz Szkoły JOBS powstały jako nowoczesna alternatywa dotychczas istniejących placówek kształcenia i rozwoju dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która edukację łączy bezpośrednio z przedsiębiorczością i dążeniem do odkrywania własnych pasji. Każdy kto zdecyduje się na przygodę z naszą firmą, oprócz wiedzy i umiejętności będzie potrafił odkryć swoje talenty, wzmocni swoje poczucie wartości i z odwagą podąży ku realizacji własnych celów. Otwieramy nowe możliwości na zdobycie zawodu i wymarzonej pracy.

Wysoka jakość kształcenia

Zespół Wykładowców w Szkołach JOBS tworzą ludzie z wieloletnią praktyką, przygotowaniem pedagogicznym oraz wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Są pasjonatami i ekspertami w swojej dziedzinie, chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Zespołem Wykładowców zarządzają Dyrektorzy Szkół JOBS, którzy dbają o najwyższą jakość kształcenia, realizację programów nauczania zgodnie z najwyższymi standardami i wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz niepowtarzalną atmosferę pracy. Wykładowców i Słuchaczy wspiera doświadczony Trener Przedsiębiorczości i Coach.

a

Obecnie prowadzimy

Szkołę policealną

Studium zawodowe

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

Szkołę językową

Kursy i szkolenia dla firm i osób indywidualnych

Programy rozwojowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych

a

Kontakt

Centrum Coachingu i Przedsiębiorczości Szkoły Jobs

Tel. 82 564 55 63

mail: jobs@jobs.edu.pl

Jobs Chełm: ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 32 22-100 Chełm

Jobs Zamość: ul. Gminna 43, 22-400 Zamość

a