There Is No Such Thing As A Second Impression.
Don’t miss anything. Follow Us.
Top

Coaching profesjonalny

Celem kierunku jest zrozumienie istoty coachingu jako metodologii umożliwiającej rozwój potencjału człowieka oraz poznanie zasad i opanowanie narzędzi stosowanych w rozmaitych typach coachingu. Szczególny nacisk zostanie położony na doświadczenie procesu coachingu oraz praktyczne przećwiczenie kompetencji coachingowych.

Charakterystyka

Podczas nauki słuchacze poznają podstawy psychologii społecznej z naciskiem na uwarunkowanie uzależnień, psychologii ogólnej oraz psychologii klinicznej. Poznają zasady psychoterapii, profilaktyki uzależnień oraz zasady leczenia uzależnień. Aby sprawnie wykonywać swój zawód uczą się też komunikacji interpersonalnej oraz etyki zawodu.

a

Perspektywy zawodowe

Absolwenci kierunku mogą podejmować zatrudnienie we wszelkiego typu ośrodkach leczenia uzależnień zarówno państwowych, jak i prywatnych np. od narkotyków, alkoholu, hazardu.

a

Program nauczania

Przedmioty specjalnościowe:

Psychologia społeczna z elementami uwarunkowań uzależnień

Psychologia ogólna

Psychologia kliniczna

Kierunki psychoterapii

Profilaktyka uzależnień

Terapia uzależnień

Elementy socjologii

Komunikacja interpersonalna

Etyka zawodu

a

Certyfikat

Nauka trwa dwa semestry. Zajęcia prowadzone są w systemie wieczorowym i zaocznym. Słuchacze otrzymują certyfikat wydany w języku polskim i angielskim. Wykładowcami są doświadczeni Coache, trenerzy rozwoju osobistego.

a

Informacje ogólne

Wyboru kierunku kształcenia w dowolnej specjalności dokonuje się poprzez złożenie w wyznaczonym terminie właściwej deklaracji w formie elektronicznej lub papierowej. Warunkiem koniecznym do uruchomienia zajęć na wybranej specjalności jest zgłoszenie się na nią co najmniej 10 słuchaczy. Z uwagi na troskę o wysoką jakość kształcenia liczba miejsc na danym kierunku jest ograniczona. O przyjęciu na daną specjalność decyduje kolejność zgłoszeń.

a
steve jobs

„Praca wypełnia dużą część naszego życia, więc jedynym sposobem, by być w pełni zadowolonym jest robienie tego, co uważamy za świetną robotę. Natomiast jedynym sposobem wykonywania świetnej roboty, jest kochanie tego, co robimy.”

Steve Jobs

Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się osobiście lub on–line już dziś!

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z aktualnościami.

Polub nas:
Obserwuj nasze profile!
Zadzwoń: 82 564 55 63
Masz pytania? Dzwoń.