There Is No Such Thing As A Second Impression.
Don’t miss anything. Follow Us.
Top

Coaching - innowacyjna oferta rozwoju osobistego i zawodowego

Jak innowacyjnie rozwiązać nękający Cię od dłuższego czasu problem?
Jak zrealizować własne marzenia?
Jak odnaleźć cel?

Czym jest coaching?

Coaching jest formą wsparcia, która ma na celu usunięcie przeszkód i przekroczenie barier, które powstrzymują klienta przed realizacją swoich marzeń i aspiracji. Coach wykorzystuje umiejętności komunikacji, aby wydobyć z klienta to, co najlepsze, a także zidentyfikować przeszkody w codziennym życiu czy też pracy, które blokują jego rozwój i samorealizację. Coach wierzy, że jego klient ma ogromny potencjał, który czeka na uwolnienie i będzie działał na jego korzyść.
Proces coachingu poprzedzany jest zawsze kontraktem między coachem a klientem. Określa on m.in. czas spotkań, opłaty za sesje oraz zasady kontaktu pomiędzy sesjami. Klient decyduje nad czym będzie chciał pracować w trakcie procesu. Wraz z coachem ustala, jakie konkretne kroki podejmie po każdej sesji. Zobowiązuje się również wobec coacha, że będzie podejmował wyzwania i realizował wyznaczone zadania. Właśnie to zobowiązanie i odpowiedzialność klienta czyni coaching tak potężnym i efektywnym procesem.

a

Dla kogo?

To co jest ważne, jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem procesu coachingowego, to wewnętrzne przekonanie o tym, że  potrzebujesz i chcesz czuć, że robisz wszystko co tylko jest możliwe by dać sobie szansę na osiągnięcie sukcesu, szczęścia i równowagi.
Zapraszamy wszystkich którzy potrzebują zmian i są na nie gotowi, chcą realizować swoje marzenia, planują rozpoczęcie nowego etapu, stoją przed nowymi wyzwaniami.  Ale nie tylko dla tych – także osoby, które nie są zadowolone ze swojego codziennego życia, czują że nie są w stanie zrobić pierwszego kroku, obawiają się niepowodzeń i frustracji.

Jeżeli jesteś gotowy na zmianę, planujesz rozpoczęcie nowego etapu w życiu, stoisz przed nowymi wyzwaniami, skorzystaj z coachingu i dołącz do tych, którzy zamiast bezskutecznie gonić za marzeniami, spełniają je.

 

Coach jest kimś, kto mówi Ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć – po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być

Tom Landry

Na czym polega efekt sesji coachingowej?

Coaching to interaktywny proces, który angażuje osobę do stawiania sobie celów i wypracowywania rozwiązań i decyzji, do których ma się przekonanie. W rezultacie osoba dokonuje korzystnych zmian w swoich zachowaniach i postawach. Coaching to bardzo skuteczna metoda rozwoju osobistego, dzięki której można osiągać lepsze wyniki w życiu zawodowym i osobistym.

Coaching to proces zmiany oparty na serii rozmów. Każda rozmowa - sesja - trwa 60 minut. Dużo zależy od Ciebie - to Twoje życie i Ty jesteś za nie odpowiedzialny. Wspólnie ustalimy ile czasu potrzebujesz aby dokonać zmian. Najczęstsze rozwiązanie to minimum 5 sesji odbywających się w co najmniej tygodniowych odstępach.

W trakcie każdego spotkania klient wybiera przedmiot rozmowy. Coach słucha: wkład coacha polega na czynieniu spostrzeżeń i zadawaniu pytań. To wzajemne oddziaływanie daje w efekcie przejrzystość i stymuluje klienta do działania.

W coachingu ważne jest to, co dzieje się pomiędzy sesjami. Bo właśnie wtedy ma miejsce zmiana.

Zależnie od tematu nad którym pracujesz, możesz osiągnąć to czego potrzebujesz. To może być poprawa relacji z bliską osobą, lepsze zarządzanie czasem, weryfikacja życiowych priorytetów.

Prawdziwy efekt, to faktyczne podniesienie jakości Twojego życia w taki sposób jaki jest Ci potrzebny.

a

Ile kosztuje coaching?

Rozliczamy się z klientem za poszczególne sesje. Cały proces trwa np. od 5 do 10 sesji. Klient może wycofać się z procesu w każdym momencie. Pierwsza rozmowa jest bezpłatna i ułatwia podjecie decyzji klientowi. Omawiamy na niej cele i warunki poufności, odpowiedzialności, czucia się ze sobą bezpiecznie – po to, aby stworzyć przestrzeń do jak najszybszych efektów.  Ilość sesji oraz koszt inwestycji ustalane są indywidualnie.

a

Co zrobić aby umówić się na coaching?

Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo bezpośrednio z coachem e.skoczylas@jobs.edu.pl tel. 788617523
lub sekretariatem Centrum Coachingu i Przedsiębiorczości, a wybierzemy dogodny termin na pierwszą sesję.

Po zakończeniu sesji zdecydujesz czy chcesz rozpocząć proces obejmujący kilka spotkań.

a

Gdzie odbywają się sesje?

Sesje coachingowe odbywają się w Chełmie, w siedzibie Centrum Coachingu i Przedsiębiorczości lub u klienta. Możliwe są również sesje telefoniczne lub skypowe.

a

Rodzaje coachingu:

LIFE COACHING - wsparcie w samorozwoju. Pogoń za karierą, presje zawodowe, społeczne oraz szybkie zmiany w otoczeniu, stawiają niejednokrotnie przed wieloma ludźmi niełatwe wyzwania. Silną potrzebą współczesnych społeczności staje się powrót do równowagi, życia pełnego pasji, poszanowania wartości, dbałości o zdrowie oraz zwrócenie uwagi na wiele innych aspektów związanych z egzystencją. Naszą odpowiedzią na te problemy jest oferta z zakresu life coachingu, skierowana do klientów indywidualnych. Naszym celem jest towarzyszenie klientom w ustalaniu planów życiowych, tworzeniu wizji przyszłości, poszukiwaniu drogi do równowagi wewnętrznej.

CAREER COACHING - wsparcie w rozwoju zawodowym. Career coaching kierujemy do wszystkich osób, potrzebujących wsparcia w podejmowaniu decyzji, dotyczących spraw zawodowych. Pomagamy klientowi uświadomić nowe możliwości w zakresie rozwoju zawodowego, tak aby w pełni mógł wykorzystać swój potencjał. Podejście to przekłada się na budowanie pewności siebie, natomiast połączone z konkretnym planem rozwoju - procentuje skutecznym działaniem.

BUSINESS COACHING - wsparcie managerów w rozwoju biznesu. Celem coachingu jest wsparcie managera w jego wyzwaniach biznesowych. Doświadczony biznesowo coach pomaga wyzwolić wewnętrzny potencjał klienta oraz znaleźć najlepszą drogę do osiągnięcia celów i rozwiązania problemów. Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, umiejętnie delegują zadania, podejmują trafniejsze decyzje oraz pełniej korzystają ze swoich naturalnych zdolności i talentów.

COACHING RODZICIELSKI Coach rodzicielski pomaga swoim Klientom w poszukiwaniach porozumienia między małżonkami, między dziećmi oraz między rodzicami i dziećmi. To współpraca rodziny z coachem. Bazowanie nie na słabościach, a na sile wewnętrznej rodziny, odkrywanej w toku spotkań.

a
steve jobs

„Praca wypełnia dużą część naszego życia, więc jedynym sposobem, by być w pełni zadowolonym jest robienie tego, co uważamy za świetną robotę. Natomiast jedynym sposobem wykonywania świetnej roboty, jest kochanie tego, co robimy.”

Steve Jobs

Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się osobiście lub on–line już dziś!

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z aktualnościami.

Polub nas:
Obserwuj nasze profile!
Zadzwoń: 82 564 55 63
Masz pytania? Dzwoń.